• Afgelastingen

    Geen afgelastingen

  • Programma veld

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    17 nov.08:45HWD JO9-1 - HVV JO9-8
    17 nov.08:45HWD JO11-2 - Excelsior'20 JO11-5
    17 nov.08:45HWD JO11-1 - Kethel Spaland, vv JO11-2
    17 nov.10:15HWD JO12-2 - Egelantier Boys, de JO12-1
    17 nov.10:15HWD JO12-1 - VVOR JO12-2
    17 nov.10:45HWD JO14-1 - Woerden JO14-2
    17 nov.11:30HWD JO17-1 - Excelsior'20 JO17-2
    17 nov.14:30HWD 1 - SDV 1
    18 nov.09:30HWD VE1 - Victoria'04 VE1
    18 nov.10:30HWD 2 - Blijdorp 3
    18 nov.11:30HWD 3 - Blijdorp 5
    18 nov.14:30HWD 1 - HOV/DJSCR 1
    24 nov.08:30Zestienhoven JO12-2 - HWD JO12-1
    24 nov.08:30FC IJsselmonde JO12-2 - HWD JO12-2
    24 nov.08:45SV Leidschenveen JO11-5 - HWD JO11-2
    24 nov.10:00Excelsior'20 JO9-1 - HWD JO9-1
    24 nov.10:00Rijnmond Hoogvliet Sport JO14-1 - HWD JO14-1
    24 nov.11:00Vitesse Delft JO17-1 - HWD JO17-1
    24 nov.14:30Swift Boys 1 - HWD 1
    25 nov.12:00Quick VE1 - HWD VE1
    25 nov.12:30Antibarbari 4 - HWD 2
    25 nov.14:00ASW 1 - HWD 1
    25 nov.14:45Antibarbari 16 - HWD 3
    1 dec.08:30Leonidas JO11-1 - HWD JO11-1
    1 dec.08:45HWD JO11-2 - SVV JO11-4
    1 dec.10:15HWD JO12-1 - CKC JO12-1
    1 dec.10:15HWD JO12-2 - Barendrecht JO12-6M
    1 dec.10:45HWD JO14-1 - Wippolder JO14-1
    1 dec.11:30HWD JO17-1 - SVH JO17-1
    1 dec.14:30HWD 1 - Bergambacht 1
    2 dec.09:30HWD VE1 - Ster, De VE2
    2 dec.10:30HWD 2 - VFC 2
    2 dec.11:30HWD 3 - Leonidas 5
    2 dec.14:30HWD 1 - DONK 1
    8 dec.08:45HWD JO11-1 - Zestienhoven JO11-3
    8 dec.08:45RKDEO JO11-6 - HWD JO11-2
    8 dec.10:00TOGB JO12-2 - HWD JO12-1
    8 dec.10:00Zestienhoven JO17-1 - HWD JO17-1
    8 dec.11:30DVO '32 JO12-1 - HWD JO12-2
    8 dec.14:00Gouderak 1 - HWD 1
    8 dec.14:35ASW JO14-1 - HWD JO14-1
    9 dec.10:00Kethel Spaland, vv VE1 - HWD VE1
    9 dec.11:00Overmaas 4 - HWD 3
    9 dec.11:00Excelsior'20 5 - HWD 2
    9 dec.14:00Cabauw 1 - HWD 1
    15 dec.08:45HWD JO11-1 - Spartaan'20 JO11-6
    15 dec.14:30HWD 1 - HOV/DJSCR 1
  • Programma zaal

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    19 nov.20:00HWD 2 - HWD 1
    21 nov.20:00HWD 3 - OACN-Boys 11
    26 nov.20:00All Green's 6 - HWD 3
    26 nov.21:00HWD 1 - TPP 5
    28 nov.19:00GLZ Delfshaven, rvv 1 - HWD 2
    3 dec.20:00HWD 2 - Brielle, VV 1
    3 dec.22:00Rotterdamse Studenten 14 - HWD 3
    7 dec.19:00GLZ Delfshaven, rvv 1 - HWD 1
    12 dec.21:00HWD 3 - OACN-Boys 8
    14 dec.20:00HWD 1 - WIA 4
    14 dec.21:00HWD 2 - TPP 6