• Afgelastingen

    Geen afgelastingen

  • Programma veld

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    18 sep.08:30HBSS JO8-1 - HWD JO8-1
    18 sep.08:30VFC JO10-3 - HWD JO10-1
    18 sep.08:30Hermes DVS JO11-2 - HWD JO11-1
    18 sep.08:30VFC JO12-3 - HWD JO12-1
    18 sep.08:40Maense, FC JO7-1 - HWD JO7-1
    18 sep.08:50HWD JO7-1 - Sparta (AV) JO7-2
    18 sep.09:00Zwaluwen JO7-1 - HWD JO7-1
    18 sep.09:10HWD JO7-1 - GLZ Delfshaven, rvv JO7-1
    18 sep.11:45Smitshoek JO15-8 - HWD JO15-1
    18 sep.12:30AGE-GGK JO14-1 - HWD JO14-1
    19 sep.09:30HWD 35+1 - Kethel Spaland, vv 35+1
    19 sep.12:00HWD 2 - Football Factory 2
    19 sep.12:00Spartaan'20 5 - HWD 5
    19 sep.12:00Nieuwerkerk 2 - HWD 3
    19 sep.14:00SVH 1 - HWD 1
    19 sep.14:30HWD 4 - HOV/DJSCR 5
    22 sep.19:00Meeuwenplaat JO13-2 - HWD JO13-1
    25 sep.08:40Sparta (AV) JO7-2 - HWD JO7-1
    25 sep.08:50HWD JO7-1 - Zwaluwen JO7-1
    25 sep.09:00HWD JO8-1 - Hermes DVS JO8-1
    25 sep.09:00HWD JO9-1 - Kethel Spaland, vv JO9-3
    25 sep.09:00HWD JO13-1 - Excelsior'20 JO13-4
    25 sep.09:00Maense, FC JO7-1 - HWD JO7-1
    25 sep.09:10HWD JO7-1 - GLZ Delfshaven, rvv JO7-1
    25 sep.09:30HWD JO10-1 - Zestienhoven JO10-2
    25 sep.10:30HWD JO11-1 - Blijdorp JO11-4
    25 sep.10:30HWD JO12-1 - FCB/FC Banlieue JO12-2
    25 sep.10:30HWD JO14-1 - Egelantier Boys, de JO14-1
    25 sep.12:15HWD JO15-1 - Spijkenisse JO15-4
    25 sep.12:15HWD JO17-1 - HVC'10 JO17-2
    25 sep.14:30HWD 1 - Rotterdam United 1
    26 sep.09:30HWD 4 - Nieuwerkerk 6
    26 sep.10:30Charlois, sv 4 - HWD 5
    26 sep.12:30HWD 2 - Blijdorp 2
    26 sep.12:30AGE-GGK 4 - HWD 3
    26 sep.14:00Voorschoten`97 1 - HWD 1
    2 okt.08:30Maense, FC JO8-2 - HWD JO8-1
    2 okt.08:30Maense, FC JO9-2 - HWD JO9-1
    2 okt.08:30Excelsior'20 JO11-4 - HWD JO11-1
    2 okt.08:30Maense, FC JO12-2 - HWD JO12-1
    2 okt.08:40Zwaluwen JO7-1 - HWD JO7-1
    2 okt.08:50HWD JO7-1 - Sparta (AV) JO7-2
    2 okt.09:00Maense, FC JO7-1 - HWD JO7-1
    2 okt.09:10HWD JO7-1 - GLZ Delfshaven, rvv JO7-1
    2 okt.10:00PPSC JO13-1 - HWD JO13-1
    2 okt.10:45sv Poortugaal JO15-3 - HWD JO15-1
    2 okt.13:00Steeds Hooger JO14-1 - HWD JO14-1
    2 okt.13:00VFC JO17-3 - HWD JO17-1
    2 okt.14:30Blijdorp 1 - HWD 1
    3 okt.09:30HWD 35+1 - Sparta (AV) 35+1
    3 okt.09:30Steeds Hooger 2 - HWD 2
    3 okt.10:30HWD 3 - Victoria'04 2
    3 okt.11:30HWD 5 - VOC 8
    3 okt.15:00HWD 1 - WIK 1
    3 okt.16:45Antibarbari 12 - HWD 4
    9 okt.09:00HWD JO8-1 - Steeds Hooger JO8-1
    9 okt.09:00HWD JO9-1 - CWO JO9-2
    9 okt.09:00HWD JO13-1 - AGE-GGK JO13-1
    9 okt.09:30HWD JO10-1 - Blijdorp JO10-2
    9 okt.10:30HWD JO11-1 - CWO JO11-2
    9 okt.10:30HWD JO12-1 - Zestienhoven JO12-3
    9 okt.10:30GLZ Delfshaven, rvv JO7-1 - HWD JO7-1
    9 okt.10:40HWD JO7-1 - Zwaluwen JO7-1
    9 okt.11:00Sparta (AV) JO7-2 - HWD JO7-1
    9 okt.11:10HWD JO7-1 - Maense, FC JO7-1
    9 okt.11:45HWD JO14-1 - TOGB JO14-4
    9 okt.12:15HWD JO15-1 - MVV '27 JO15-2
    9 okt.13:40HWD JO17-1 - LYRA JO17-3
    9 okt.14:30HWD 1 - Maense, FC 1
    10 okt.09:30Steeds Hooger 7 - HWD 5
    10 okt.10:00Overmaas 2 - HWD 3
    10 okt.10:30HWD 4 - Steeds Hooger 5
    10 okt.12:30Voorwaarts 35+2 - HWD 35+1
    10 okt.14:00Sporting Leiden 1 - HWD 1
    16 okt.08:30Kethel Spaland, vv JO13-5 - HWD JO13-1
    16 okt.08:30Blijdorp JO15-4 - HWD JO15-1
    16 okt.11:30Nieuwerkerk JO14-5 - HWD JO14-1
    16 okt.13:15Zwaluwen JO17-1 - HWD JO17-1
    16 okt.14:30Hermes DVS 1 - HWD 1
    17 okt.09:30HWD 35+1 - Ommoord, sv 35+1
    17 okt.10:30HWD 3 - Ouwe Schoen 5
    17 okt.10:30GLZ Delfshaven, rvv 4 - HWD 4
    17 okt.11:30HWD 5 - Hermes DVS 3
    17 okt.12:30Antibarbari 5 - HWD 2
    17 okt.15:00HWD 1 - Alphen 1
  • Programma zaal

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    20 sep.20:00WIA 28 - HWD 4
    22 sep.22:00HWD 3 - WIA 16
    29 sep.19:00Alexandria'66 7 - HWD 4
    29 sep.22:00GLZ Delfshaven, rvv 4 - HWD 3
    4 okt.19:00HWD 4 - WIA 27
    4 okt.20:00Alexandria'66 3 - HWD 3
    13 okt.19:00WIA 24 - HWD 4
    13 okt.21:00HWD 3 - Zwaluwen 1