• HWD 2 ZA woensdag speeldag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Acharki, HatimTeamspeler
    Anariar, MoustakimTeamspeler
    Bourass, YassineTeamspeler
    M'Barki, MohamedTeamspeler
    Oufkir, IlleasTeamspeler
    Oufkir, ZakariaTeamspeler
    Rziki, SaadTeamspeler
    Tahraoui, AbdellahTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden HWD 2 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blijdorp 100000000
    2CWO 200000000
    3HBSS 500000000
    4HBSS 400000000
    5HWD 200000000
    6Margriet 400000000
    7Margriet 300000000
    8Rotterdamse Studenten 500000000
    9Rotterdamse Studenten 600000000
    10TPP/Feyenoord Futsal 1400000000
    11TPP/Feyenoord Futsal 800000000
    12TPP/Feyenoord Futsal 900000000
    13WIA 900000000
    14WIA 1100000000