• HWD 2 VE zondag speeldag man

  • HWD 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ladage, BramOverige stafTeammanager
    Menouar, MohammedOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ajdid, AbdelilahTeamspeler
    Boutuil, TariqTeamspeler
    Elouah habi, NajmiTeamspeler
    Elouahhabi, AbdelaliTeamspeler
    Gherbi, Khalid elTeamspeler
    Harmach, AbdelhafidTeamspeler
    Idrissi, MohamedTeamspeler
    Mardi, Khalid elTeamspeler
    Mauricio, DagnirTeamspeler
    Rahmani, TarikTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 okt. 12:15HWD 2 - Coal 2Sportpark Taludhoeve
    16 okt. 12:00WCR 2 - HWD 2Sportpark De Omloop
    30 okt. 12:15HWD 2 - HBS 3Sportpark Taludhoeve
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.HWD 2 - Steeds Hooger 23 - 6
    2 okt.Kethel Spaland, vv 2 - HWD 23 - 2
  • Poulestanden HWD 2 ( 2e klasse B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1dvv Delft 222008176
    2Charlois, sv 222008266
    3Kethel Spaland, vv 222005236
    4Steeds Hooger 211006333
    5S.V. Den Hoorn 321018263
    6Antibarbari 321019633
    7Coal 221013303
    8HMSH 3210123-13
    9Oliveo 2100106-60
    10HWD 2200259-40
    11HBS 3200208-80
    12WCR 22002615-90

    Poulestanden HWD 2 ( Mannen beker reserve poulefase Groep 3 10 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CVV Zwervers 22200161156
    2Antibarbari 421018533
    3HWD 22002220-180